Kursy i szkolenia BHP Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew

Tanie kursy i szkolenia z zakresu BHP na wszystkich poziomach: szkolenia BHP wstępne ogólne, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców wykonujących zadania służby BHP, kursy i szkolenia dla pracowników służby BHP, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla pracowników inżynieryjno - technicznych, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla pracowników administracyjno - biurowych, kursy i szkolenia dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla nauczycieli i pracowników obsługi technicznej szkół, kursy i szkolenia z zakresu BHP dla pracowników służby zdrowia, kursy i szkolenia dla Społecznych Inspektorów Pracy (SIP) Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Kursy i szkolenia BHP Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew   Kursy i szkolenia BHP Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew    Kursy i szkolenia BHP Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew

• pracodawców i osób kierujących pracobiorcami
  • pracodawców wykonujących zadania służby BHP
  • robotników administracyjno - biurowych
  • robotników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • dla nauczycieli oraz pracowników obsługi technicznej szkół

Jak też dużo innych szkoleń i kursów dostępnych na zlecenie. Warte zanotowania jest to, że wszelkie powyższe kursy i szkolenia prowadzimy nie tylko jak Państwo pewnie się domyślają na obszarze siedziby należącej do nas Agencji. Zapraszamy na szkolenia organizowane na terenie całego województwa mazowieckiego oraz w innych częściach Polski. Na życzenie Zleceniodawcy istnieje też możliwość przeprowadzenia kursów oraz szkoleń w określonym przez niego miejscu.

Dokumentacja z zakresu BHP

Jako doświadczona agencja chcemy Państwa zagwarantować, że absorbujemy się także sporządzeniem pełnej dokumentacji z obrębu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli poszukują Państwo osób, które umieją profesjonalnie zająć się przygotowaniem dokumentów dotyczących przeróżnego typu wypadków, które miały miejsce przy pracy bądź w drodze - jesteśmy do usług. Świadczymy także usługi dotyczące przygotowania instrukcji z zakresu BHP, które są nieodzownym elementem właściwie każdej placówki czy aktywności. Analizy z obrębu BHP również nie są nam obce - z przyjemnością zajmiemy się sporządzeniem dokumentów, również i w tym zakresie.

Nasze profesjonalne usługi jednak nie ograniczają się do samych kursów czy szkoleń, czy też nawet wyżej wymienionych zadań powiązanych z dokumentacją. Pragnąc bez ustanku dzielić się swoim doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego na każdy możliwy sposób zapraszamy Państwa:

• na konsultacje z aspektu BHP
  • po fachowe rady dotyczące zarządzania tematyką i jakością w zakresie BHP

W odpowiedzi na potrzeby naszych zleceniodawców prowadzimy także kompleksową obsługę firm w aspekcie BHP. Zapraszamy do skorzystania z propozycji!